Управління соціального захисту населення Кременчуцької райдержадміністрації інформує щодо надання житлових субсидій на період карантину

Управління соціального захисту населення Кременчуцької  райдержадміністрації інформує щодо надання житлових субсидій на період карантину

Відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» на період карантину управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг з березня 2020 року в готівковій та безготівковій формі 5491 домогосподарствам.

Проведено розрахунок житлових субсидій за квітень 2020 року 4272 домогосподарствам на загальну суму 1446649,63 грн.

Також здійснено виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, у сумі 1000 грн. 354 особам, яким призначена соціальна пенсія та особам з обмеженими фізичними можливостями.