Урочистий захід з нагоди відкриття дошкільного підрозділу «Веснянка»

Урочистий захід  з нагоди відкриття дошкільного підрозділу «Веснянка»

14 квітня 2017 року голова   Полтавської облдержадміністрації Валерій  ГОЛОВКО  спільно з    головою Кременчуцької райдержадміністрації Андрієм БЕЗКОРОВАЙНИМ  та головою  Омельницької  сільської ради Олександрою ШЕРЕМЕТЬЄВОЮ  взяв участь  в   урочистому заході  з нагоди відкриття дошкільного підрозділу «Веснянка» Демидівського навчально-виховного комплексу, що входить до складу Омельницької сільської ради.  Розділити радість з мешканцями громади  також завітали  директор Департаменту освіти і науки Олена  ХАРЧЕНКО, голова  Кременчуцької районної ради Андрій ДРОФА.

З вітальним словом до присутніх звернувся Валерій ГОЛОВКО, який привітав усіх присутніх з чудовою подією, побажав  добра та здоров’я, а також подякував усім тим, хто приймав активну участь в реконструкції приміщення та пообіцяв  посприяти у відкритті ігрового майданчика, проект якого вже затверджений.

До привітань приєдналися Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ, Олена  ХАРЧЕНКО, Олександра ШЕРЕМЕТЬЄВА,  Андрій ДРОФА.

Після теплих слів вітання керівники області та району вручили малятам подарунки у вигляді дитячих іграшок та солодощів.

Право перерізати червону стрічку було надано Велерію ГОЛОВКУ,  Олені  ХАРЧЕНКО, Андрію БЕЗКОРОВАЙНОМУ та Андрію ДРОФІ.

По завершенню урочистостей гості мали змогу оглянути затишне приміщення дошкільного закладу.

Хочеться вірити, що саме у цих стінах у новоселів з’являться друзі-однолітки, з якими буде цікаво спілкуватися, а вихователі  допоможуть діткам пізнати цей світ, де ще так багато невідомого. А дитячий садок стане для них другою домівкою. Тепла і затишку в дитячому садочку, успіхів і перших перемог у здобутті освіти бажаємо демидівській малечі!