Урочистості з нагоди Дня Соборності України

Урочистості з нагоди Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня, на території Омельницької територіальної громади біля пам’ятника Тарасу Шевченку, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України. У заході взяли участь представники районної влади, територіальної громади та громадськість.

З вітальним словом до присутніх звернулися начальник Кременчуцької районної військової адміністрації  Олег ЛЄДНІК.

“Щиро дякую всім захисникам, які боронять нашу державу нині, бажаю їм незламного духу, міцного здоров’я і успіхів на полі бою.

Вічна пам’ять і шана Героям, які віддали свої життя за вільну Україну!

Віримо в щасливе майбутнє нашої соборної та незалежної держави! Слава Україні! Героям Слава!” – сказав начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег ЛЄДНІК

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять  захисників та захисниць, які у різні часи виборювали українську державність та незалежність.