Уряд розподілив кошти ДФРР між 116 проєктами, що будуть завершені у 2019 році

Уряд розподілив кошти ДФРР між 116 проєктами, що будуть завершені у 2019 році

Уряд вніс зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2019 року.

За пропозиціями 21 облдержадміністрації (крім Донецької, Київської, Полтавської та міста Києва), розподіляються та перерозподіляються кошти в обсязі 157,5 мільйонів гривень між 116 проектами, що будуть завершені у 2019 році, або ті, додаткове фінансування яких дозволить ввести їх в експлуатацію у 2020 році.

Таким чином буде розподілено 6,9 мільярдів гривень із передбачених Мінрегіону 7,17 мільярдів гривень на фінансування 684 проєктів та нерозподілений залишок складе 273 мільйони гривень.

Довідка. Найбільший залишок нерозподілених коштів – в Донецькій області – 132 мільйони гривень, в Києві – 93,3 млн. грн, Харківській області – 24,5 млн. грн та Херсонській області – 13,4 млн. грн, оскільки пропозиції щодо розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку на весь передбачений для регіону обсяг цими облдержадміністраціями на сьогодні – не надано.