В адмінбудівлю Полтавської облдержадміністрації – з мобільним додатком «Дія»

Версія для друкуВерсія для друку

В адмінбудівлю Полтавської облдержадміністрації – з мобільним додатком «Дія»

Віднедавна ідентифікація відвідувачів Полтавської облдержадміністрації до адмінбудівлі відбувається на підставі документів, які пред’являються особою в електронному вигляді з використанням мобільного додатку «Портал Дія».

За словами заступника голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдана Бабіча Полтавська ОДА зробила це однією з перших.

«Особа, яка має право та бажає потрапити до облдержадміністрації, може подати е-паспорт громадянина України, е-паспорт для виїзду за кордон та е-посвідчення водія через мобільний застосунок «Дія» як електронну копію документів. Що не потребує додаткового надання документів, що посвідчують особу, в паперовому вигляді», – роз’яснив Богдан Бабіч.

Перевірка достовірності е-паспорта громадянина України, е-паспорта для виїзду за кордон та/або е-посвідчення водія здійснюється за допомогою технічних засобів, зокрема з використанням унікального електронного ідентифікатора (QR-коду), який забезпечує отримання даних з Реєстру інформаційних ресурсів єдиної інформаційної системи МВС на запит Єдиного державного вебпорталу електронних послуг «Дія».

 

 

Наверх ↑