В ногу з часом

В ногу з часом

14 квітня 2017 року в Ялинцівському НВК відбулося відкриття сучасного комп'ютерного класу, на якому були присутні голова Кременчуцької районної державної адміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ, начальник відділу освіти Кременчуцької райдержадміністрації Оксана СЕМЕРЯНІН, сільський голова Олександр КРАПЛИНА.

Невідомий об'єктАндрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ звернув особливу увагу на те, що впровадження вільного доступу до інформації, застосування сучасних комунікаційних технологій сприятимуть розбудові нашого суспільства. Сучасна і освічена молодь - це майбутнє України, це повноцінний розвиток та процвітання нашої держави.

З вітальним словом до учнівського та педагогічного колективів Ялинцівського НВК звернулася і Оксана СЕМЕРЯНІН, яка сказала, що школа сьогодні - це центр освітнього простору району, і необхідно змінювати обличчя кожної школи. Потрібно прикласти максимум зусиль, щоб кожна сільська дитина мала рівний доступ до якісної освіти. Сільський голова Олександр КРАПЛИНА додав, що зробить все можливе, щоб Ялинцівський НВК як і кожна школа району, процвітав і мав належну базу. Зі словами подяки виступив і директор навчального закладу Роман НАЗАРЕНКО, який сказав, що школа повинна відповідати сучасним вимогам. У стінах будь-якого навчального закладу кожна дитина, кожен вчитель повинні відчувати себе комфортно та затишно.

Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ разом з Олександром КРАПЛИНОЮ перерізали червону стрічку і офіційно відкрили новий комп'ютерний кабінет. Хвиля радості і захоплення котилася коридорами закладу.

Учні щиро подякували почесним гостям за можливість мати змогу навчатись у сучасному комп'ютерному класі.

На знак великої шани і вдячності за такий чудовий подарунок учні закладу подарували почесним гостям пам'ятні подарунки, виготовлені своїми руками – це Великодні дзвіночки з символікою свята.