Відбулася апаратна нарада

Версія для друкуВерсія для друку

Відбулася апаратна нарада

19 листопада відбулася апаратна нарада, яку провів виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК.
Про рейтингову оцінку результатів діяльності Кременчуцької районної державної адміністрації за 9 місяців 2019 року

поінформувала присутніх в.о. завідувача сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Леся Квашенко. Про рівний доступ до якісної освіти в частині забезпечення освітніми послугами дітей з особливими освітніми потребами доповіла начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Семерянін.
Під час проведення наради також було розглянуто ряд актуальних питань життєзабезпечення району в галузях освіти, медицини та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя.
Про стан правопорядку, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, звітувалися представники відповідних установ району.
Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, та про роботу із зверненнями громадян станом на 19 листопада розповіла присутнім Оксана ДІДЕНКО - начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.
По завершенню наради виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Олександром ТЮТЮННИКОМ були підведені підсумки та дані відповідні доручення щодо питань, які обговорювалися, а саме: вжити заходів щодо підвищення рівня оплати за спожиту електроенергію, посилити контроль щодо забезпечення надходжень відповідно до вимог законодавства всіх видів зборів, платежів і податків та справляння їх у повному обсязі, вжити заходи щодо покращення показника “Доходи місцевих бюджетів (без трансферів) у розрахунку на одну одиницю населення”, вжити заходи щодо підвищення показників: “Виробництво молока та м’яса у підприємствах”, “Надій молока у розрахунку на одну корову, яка була в наявності на початок року, в підприємствах”.

Стосовно другого питання порядку денного, з метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти в частині навчання дітей з особливими освітніми потребами було рекомендовано поповнити матеріальну базу закладів освіти матеріалами та обладнанням для потреб інклюзивного навчання, забезпечити 100% охоплення дітей з особливими освітніми потребами різними формами навчанням відповідно до діагнозу, проводити виїзні прийоми фахівцями ІРЦ на базі закладів освіти району, проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьків та осіб, що їх замінюють, щодо варіативності форм навчання дітей з особливими освітніми потребами.

 

Наверх ↑