Відбулася апаратна нарада

Відбулася апаратна нарада

04 лютого  відбулася апаратна нарада, яку провів виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК.

Про забезпечення реалізації в районі постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратила чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг» доповів  начальник управління соціального захисту населення Віктор ПРИХОДЬКО.

Під час проведення наради також було розглянуто ряд актуальних питань життєзабезпечення району в галузях освіти, медицини та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя. Про стан правопорядку, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, звітувалися представники відповідних установ району.

Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, та про роботу із зверненнями громадян станом на 04 лютого доповіла присутнім начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Оксана ДІДЕНКО.

По завершенню наради виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Олександром ТЮТЮННИКОМ були підведені підсумки та дані відповідні доручення щодо питань, які обговорювалися, а саме: забезпечити призначення житлових субсидій, згідно наданих заяв в готівковій або безготівковій формі; забезпечити формування та передачу управлінням до Мінсоцполітики електронних розрахункових відомостей призначених житлових субсидій та пільговиків, підписання їх у веб-кабінеті “Інформаційно-обчислювального центру” (ІОЦ); Проводити інформаційно—роз’яснювальну роботу серед населення щодо порядку надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.