Відбулася апаратна нарада

Відбулася апаратна нарада

14 травня відбулася апаратна нарада, яку провів виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК.
Про рейтингову оцінку результатів діяльності районної державної адміністрації за І квартал 2019 року відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.08.2016 №365 поінформувала присутніх Яна СТОРОЖЕВА - завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Про виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 22.08.2018 № 931 “Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти” доповідав Олександр КАРМАЗІН - головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

В ході наради також було розглянуто ряд актуальних питань життєзабезпечення району в галузях освіти, медицини та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя. Про стан правопорядку, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району, звітувалися представники відповідних установ району.
Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня та про роботу із зверненнями громадян станом на 14 травня 2019 року розповіла присутнім Оксана ДІДЕНКО – начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.
По завершенню наради виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Олександром ТЮТЮННИКОМ були підведені підсумки та дані відповідні доручення щодо питань, які обговорювалися, а саме: посилити контроль, щодо забезпечення надходжень відповідно до вимог законодавства всіх видів зборів, платежів і податків та справляння їх у повному обсязі; вжити заходи щодо підвищення показників урожайності зернових і зернобобових культур, соняшнику на зерно та сої у сільськогосподарських підприємствах; вжити заходи щодо підвищення показників: «Виробництво молока та м’яса у сільськогосподарських підприємствах», «Надій молока у розрахунку на одну корову, яка була в наявності на початок року, в сільськогосподарських підприємствах крім малих»; рекомендувати вжити заходів щодо покращення показника по використанню коштів місцевих бюджетів та фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на організацію громадських робіт; вжити заходів щодо підвищення рівня оплати за спожиту електроенергію; забезпечити на 100% комп’ютерною технікою робочі місця лікарів первинної ланки та фельдшерів та вжити заходи щодо підключення комп’ютерів у ФАП до мережі Інтернет.
Відповідно до другого питання апаратної наради було рекомендовано забезпечити контроль за видруком запрошень учасникам ЗНО та забезпечити підвезення учасників ЗНО до пунктів тестування.