Відбулася нарада

Відбулася нарада

18 квітня під головуванням виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Олександра ТЮТЮННИКА відбулася нарада за участю заступника голови райдержадміністрації – голови призовної комісії – Євгена КОЛЕСНИКА,  завідувача та головного спеціаліста сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації,

начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, представників Кременчуцького ОМВК, представників військових частин 3059 Національної гвардії України та А1546, представників сільських рад (ОТГ), представника Кременчуцького РВ відділу ГУНП в Полтавській області, в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства Кременчуцької райради «Кременчуцька ЦРЛ»

На нараді були розглянуті наступні питання: 1.Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 18.02.2019 №36 «Про черговий призов громадян району на строкову військову службу у квітні – червні 2019 року» та організацію відбору громадян на військову службу за контрактом, службу у військовому резерві та для вступу до військових навчальних закладів Міністерства оборони України», 2.Про військово-патріотичне виховання громадян при підготовці до військової служби у ЗСУ, 3. Про підсумки проведення чергової приписки громадян 2002 року народження до призовної дільниці Кременчуцького ОМВК відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 28.11.2018 № 456.

З першого питання присутніх інформували заступник військового комісара Кременчуцького ОМВК Вадим МУШИМАНСЬКИЙ та заступник командира дивізіону з морально-психологічного забезпечення в/ч А1546, майор Олександр СЕРІДКО, начальник служби кадрової роботи в/ч 3059 Національної гвардії України Руслан БЛИЗНЮК, з другого питання слухали начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксану СЕМЕРЯНІН, по третьому питанню виступив помічник військового комісара Кременчуцького ОМВК Антон ВАСИЛЕНКО.

За результатами обговорення наради відповідальним виконавцям були надані  доручення з метою вирішення проблемних питань.