Відбулася нарада

Відбулася нарада

02 жовтня в приміщенні Кременчуцького ОМВК відбулися заняття з особами відповідальними за військовий облік сільських рад (ОТГ) з одночасним проведенням наради за участі заступника голови райдержадміністрації Євгенія Колесника з питань організації та проведення призову громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2019 року та прийняття призовників на військову строкову службу за контрактом, про стан оповіщення та вручення повісток громадянам Кременчуцького району, що підлягають призову.

На нараді також були присутні представники Кременчуцького ОМВК, працівники сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, представники сільських рад та ОТГ.

В ході наради було обговорено проблемні питання, які виникали під час оповіщення та вручення призовникам повісток відповідно до наказу військового комісаріату Кременчуцького ОМВК.