Відбулася нарада щодо формування алгоритму надання медичної допомоги населенню за Урядовою програмою «Доступні ліки»

Відбулася нарада щодо формування алгоритму надання медичної допомоги населенню  за Урядовою програмою «Доступні ліки»

Сьогодні, 13 вересня, відбулася нарада щодо формування алгоритму надання медичної допомоги населенню  за Урядовою програмою «Доступні ліки», яку провів заступник голови райдержадміністрації Євгеній КОЛЕСНИК.  В ході наради було визначено алгоритм фінансування для забезпечення  медикаментами населення Кременчуцького району.

Додатково:

«Доступні ліки» – це урядова програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями:

1. серцево-судинні захворювання

2. бронхіальна астма

3. діабет 2 типу

Перелік лікарських засобів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», можна

знайти у Реєстрі лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, на сайті

Міністерства охорони здоров’я http://www.moz.gov.ua