Відбулася нарада щодо підготовки та проведення в Кременчуцькому районі заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 12 лютого, керівник апарату райдержадміністрації Таміла САМБУР, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, провела оперативно-розпорядчу нараду щодо підготовки та проведення в Кременчуцькому районі заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Під час засідання були розглянуті організаційні питання щодо підготовки та відзначення заходу. В ході наради, керівник апарату райдержадміністрації дала відповідні доручення.