Відбулася нарада щодо виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.11.2018 № 1011 «Про забезпечення системи заходів оборони у Полтавській області»

05 грудня  під головуванням виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації Олександра ТЮТЮННИКА відбулася нарада щодо  виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.11.2018 № 1011 «Про забезпечення системи заходів оборони у Полтавській області».

У нараді взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Євгеній КОЛЕСНИК, заступник військового комісара, командир батальйону територіальної оборони, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також  голови сільських рад і об'єднаних територіальних громад.

За підсумками наради зазначена інформація була  прийнята до уваги та відповідного реагування.