Відбулася нарада з питання планування та проведення заходів територіальної оборони району та своєчасність їх виконання

28 листопада у малому залі адмінбудівлі під головуванням виконувача обов’язків голови районної державної адміністрації Олександра Тютюнника відбулася нарада з питання планування та проведення заходів територіальної оборони району та своєчасність їх виконання.

У нараді взяли участь: військовий комісар, представники Кременчуцького ОМВК, командир батальйону територіальної оборони,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також  представники сільських рад і об'єднаних територіальних громад.

За підсумками наради інформація військового комісара прийнята до уваги та відповідного реагування.