Відбулося розширене засідання президії ради районної організації ветеранів

Відбулося розширене засідання президії ради районної організації ветеранів

Сьогодні, 04 березня, в приміщенні адмінбудинку райдержадміністрації відбулося розширене засідання президії районної організації ветеранів за участю голів первинних ветеранських організацій та ветеранського активу.

На засіданні були розглянуті актуальні питання, пов’язані із станом вирішення завдань ветеранської організації Кременчуцького району, а також звернення голови ради організації ветеранів України  Віктора ШМАКОВА до Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО щодо святкування 75-ої річниці Перемоги у другій світовій війні.

Традиційно засідання пройшло під керівництвом голови ради районної організації ветеранів Олексія ЩЕРБУХИ.

До учасників заходу з привітаннями з нагоди  Міжнародного дня прав жінок і миру звернулися виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК та голова районної ради Андрій ДРОФА.

Насамкінець приємним подарунком для присутніх став концерт аматорів художньої самодіяльності району.