Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Кременчуцькій районній державній адміністрації

19 липня в адмінбудинку Кременчуцького району відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Кременчуцькій райдержадміністрації, яке провів голова комісії Олександр ТЮТЮННИК.

За поданням начальника служби у справах дітей Світлани ТАЦЕНЮК розглянуто 8 питань порядку денного, а саме: про надання дозволу на укладення договору дарування (1); про доцільність влаштування дитини до прийомної сім’ї (1); про доцільність встановлення опіки (2); про персональний склад міждисциплінарних команд для розроблення індивідуальних планів (1); про доцільність  влаштування дитини до ДБСТ (1); про виведення дитини з ДБСТ (2).

У засіданні взяли участь представники сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

Засідання комісії проводилось в рамках чинного законодавства.