Відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової матеріальної допомоги населенню

Відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової матеріальної допомоги населенню

Сьогодні, 18 липня, виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК провів засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової матеріальної допомоги населенню з районного бюджету.

В роботі комісії взяли участь  керівники управлінь і відділів райдержадміністрації та районних соціальних служб. На засіданні було розглянуто 12 заяв про надання матеріальної допомоги інвалідам, тяжко хворим, малозабезпеченим, пенсіонерам та 1 учаснику АТО з Кременчуцького району. Всі звернення було задоволено на загальну суму 4 100 грн.