Відбулося засідання робочої групи з проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля” та Дня благоустрою території району у 2019 році

16 квітня у приміщенні адмінбудівлі відбулося засідання робочої групи з проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля” та Дня благоустрою території району у 2019 році, яке провів виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК.

У засіданні взяли участь керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також установ і організацій району. За результатами засідання був доведений план заходів щодо проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля і Дня благоустрою території району у 2019 році» та рекомендовано забезпечити проведення відповідної роботи.