Відбувся черговий ярмарок вакансій, який влаштовує Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості

Сьогодні, 27 листопада, у приміщенні ЦКіД «Нафтохімік» відбувся черговий ярмарок вакансій, який влаштовує Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості. Із роботою ярмарки ознайомилися виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК, заступник голови райдержадміністрації Євгеній КОЛЕСНИК та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр КОВАЛЬ.
Головною метою ярмарку є надання комплексних послуг населенню в пошуках роботи, молоді - у виборі майбутньої професії, задоволення потреб роботодавців в укомплектуванні вакантних робочих місць. Директор Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Віктор КАЛАШНИК відзначив необхідність проведення заходів даного формату, де відбувається «живе» спілкування: роботодавці презентують свої підприємства, а відвідувачі – з перших вуст отримують інформацію про підприємство та вільні робочі місця, умови праці та розмір її оплати.
Під час проведення заходу всі, хто шукає роботу або хоче її змінити мали змогу познайомитися з вакантними посадами підприємств міста та району.
Також, з метою підвищення ефективності надання соціальних послуг учнівській молоді та забезпечення комплексного підходу до організації профорієнтаційної роботи, на захід «Ярмарок вакансій» були запрошені учні одинадцятих класів загальноосвітніх шкіл та випускники професійно-технічних училищ міста.
В ході проведення заходу відвідувачі мали змогу отримати повну інформацію стосовно запропонованих вакантних робочих місць, уточнити конкретні вимоги до претендентів, скласти та залишити своє резюме, домовитися стосовно співбесіди з працедавцем тощо.