Відбувся навчальний модуль «Програмно-цільовий метод бюджетування на місцевому рівні»

18 жовтня у малому залі адмінбудівлі під керівництвом  заступника голови Кременчуцької районної державної адміністрації Євгенія  КОЛЕСНИКА   відбувся навчальний модуль «Програмно-цільовий метод бюджетування на місцевому рівні». В ході проведення навчального модулю  була запропонована презентація щодо теми обговорення, яку підготували начальник фінансового управління райдержадміністрації  Оксана ПІДДУБНА тазаступник начальника-начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Ольга БОНДАРЕНКО.

Тренінг проведено для відповідних фахівців сільських рад Кременчуцького району, які вперше мають скласти проекти місцевих бюджетів на 2019 рік у програмно-цільовому форматі. Також на заході були присутні представники районних бюджетних установ, яких ознайомили із змінами в нормативних актах, що регламентують застосування програмно-цільового методу.