Відкриття навчальних кабінетів інформатики та математики

Відкриття навчальних кабінетів інформатики та математики

19 квітня голова райдержадміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ взяв участь в урочистому відкритті навчальних кабінетів інформатики та математики в Рокитненській загальноосвітній школі I-III ступенів.

На заході були присутні заступник сільського голови, виконуюча обов’язки старости села Рокитне Олена ЛАГАЙ, директор Рокитненської загальноосвітньої школи I-III ступенів Дмитро БОЯРСЬКИЙ, директор підприємства ТОВ «Абсолютмонтаж» Віталій ЛИТВЕНЕНКО, методист відділу освіти виконавчого комітету Омельницької сільської ради Поліна КОСТЕНКО, гості та члени батьківського комітету.

Невідомий об'єктЗ вітальним словом до присутніх та педагогічного колективу звернувся голова райдержадміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ та побажав усім отримувати від шкільного життя якнайкращі емоції та найкорисніші знання! «Ми будемо пишатися вами від усього серця» - зазначив очільник Кременчуцького району.

Офіційно відкрити навчальні кабінети та перерізати червону стрічку було надано Андрію Анатолійовичу, Олені Вікторівні та Дмитру Едуардовичу.

Учні щиро подякували почесним гостям за можливість мати змогу навчатись у сучасних класах.