Віктор Лисак: Темпи щеплення від керованих інфекцій на Полтавщині зростають

Версія для друкуВерсія для друку

Віктор Лисак: Темпи щеплення від керованих інфекцій  на Полтавщині зростають

Станом на 6 грудня 2019 року рівень і темпи проведеної вакцинації проти дифтерії, правця (інтегрований показник щеплень) збільшуються. Особливо ситуація поліпшується серед дорослого населення.

Про це на апаратній нараді у голови Полтавської  облдержадміністрації сказав директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації  Віктор Лисак.

«Значно покращилась ситуація в Великобагачанському, Глобинському, Семенівському, Чорнухінському районах, – розповів Віктор Лисак. – Частина цих районів ще недавно зазнавали критики. Поліпшилася ситуація в Кременчуці. Але  залишаються райони  з  якими ще  треба працювати: Лохвицький, Кременчуцький, Шишацький, Зіньківський, Полтавський, Оржицький».

На сайті Департаменту охорони здоров’я    запроваджена спеціальна сторінка – «Імунізація», де розміщується щоденний моніторинг охоплення щепленням всіх груп населення в розрізі міст, районів.   

Станом  на 6 грудня за показниками різних щеплень таке охоплення становить від 79% до 94%. 

Віктор Лисак сказав, що Полтавська область входить до тих регіонів, де зафіксовані позитивні результати щодо щеплень.

«Але це нас не може заспокоювати, адже показник охоплення населення щепленням, який вимагає Кабінет Міністрів України – це більше 90%», – додав Віктор Лисак.

Він запевнив, що область повністю забезпечена вакцинами та обладнанням, яке необхідне для вакцинації.   

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зазначив, що  питання щеплення населення перебуває на особистому контролі Прем’єр-міністра України: «Тому ми будемо це питання щотижнево моніторити  на апаратних нарадах в облдержадміністрації», – сказав голова Олег Синєгубов.    

Наверх ↑