Виїзна нараді з питання «Про хід підготовки до презентації Полтавської області на Сорочинському ярмарку»

10 серпня у с. Великі Сорочинці на території Сорочинського ярмарку відбулася виїзна нараді з питання «Про хід підготовки до презентації Полтавської області на Сорочинському ярмарку», яку провів заступник голови – керівник апарату ОДА Микола БІЛОКІНЬ. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Євгеній КОЛЕСНИК

та завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Тетяна ГАВРИКОВА. На зустрічі обговорювалися організаційні питання враховуючи основні цілі проведення Сорочинського ярмарку, а саме пропагування здобутків місцевих товаровиробників, сприяння розширенню господарських зав’язків та розвитку підприємництва, створення умов для залучення інвестицій, сприяння розвитку української культури та мистецтва. За результатами обговорення були дані доручення відповідальним виконавцям.