Вручили подарунки у рамках проведення обласної акції «Відповідальне батьківство-щасливе дитинство"

04 липня на засіданні районної міжвідомчої комісії Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми було визначено кандидатуру сім'ї учасника бойових дій для отримання подарунків у рамках проведення обласної акції «Відповідальне батьківство-щасливе дитинство". Це родина Миколи Драбчака з села Ялинці, у якій виховується двоє неповнолітніх дітей.

Сьогодні, 10 липня, заступник голови райдержадміністрації Євгеній КОЛЕСНИК завітав до родини учасника бойовий дій, щоб особисто привітати та вручити подарунки.
Від щирого серця хочеться побажати цій гарній сім'ї родинного затишку, миру та злагоди, міцного здоров'я та всіляких гараздів.