Всеукраїнська акція з благоустрою “За чисте довкілля”

Всеукраїнська акція з благоустрою “За чисте довкілля”

03 квітня  в приміщенні адмінбудівлі відбулося засідання робочої групи з проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою “За чисте довкілля” та Дня благоустрою території району у 2017 році, яку провів заступник голови райдержадміністрації Євгеній КОЛЕСНИК.

Проведення акції „За чисте довкілля”  заплановано  у період з 03 квітня 2017 року по 31 травня 2017 та у її рамках  8 квітня  2017 року  буде проведено День благоустрою території району  за участю працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, колективів підприємств, установ, всіх форм власності організацій, громадськості, волонтерів, студентської та учнівської молоді.

В ході наради визначили місця проведення Дня благоустрою та доведений план заходів щорічної акції, який затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від від 28.03.2017 № 95“Про проведення щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля” та Дня благоустрою території району”.