За минулу добу на Полтавщині зафіксували 2 нові випадки захворювання на COVID-19

Загалом від початку карантину в області діагностували 516 випадків захворювання на коронавірусну хворобу. Одужали вже 380 жителів області. Продовжує лікування 121 людина. Географія поширення інфекції:

Кременчук – 145 (1 новий випадок), Полтава – 138 (1 новий випадок), Горішні Плавні – 33, Кременчуцький район – 33, Кобеляцький район – 24, Полтавський район – 20, Гадяч – 19, Миргородський район – 15, Зіньківський район – 11, Лубни – 10, Гадяцький район – 8, Машівський район – 7, Глобинський і Чутівський райони – по 6, Пирятинський, Козельщинський, Оржицький і Карлівський райони – по 5, Лохвицький район – 4, Решетилівський, Котелевський, Лубенський і Хорольський райони – по 3, Великобагачанський і Диканський райони – по 2, Гребінківський район – 1.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 10,5%.

Більше новин про Полтавщину – на телеграм-каналі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова https://t.me/synegubov.

За матеріалами Полтавської облдержадміністрації