За минулу добу в області зафіксували 17 нових випадків захворювання на COVID-19

За минулу добу в області зафіксували 17 нових випадків захворювання на COVID-19

Загалом від початку карантину на Полтавщині діагностували 533 випадки захворювання на COVID-19. Одужали вже 388 жителів регіону. Продовжують лікування 130 людей. Географія поширення інфекції:

Кременчук – 147 (2 нові випадки), Полтава – 143 (5 нових випадків), Горішні Плавні – 35 (2 нові випадки), Кременчуцький район – 33, Кобеляцький район – 24, Гадяч – 21 (2 нові випадки), Полтавський район – 20, Миргородський район – 19 (4 нові випадки), Зіньківський район – 12 (1 новий випадок), Лубни – 10, Гадяцький район – 8, Машівський район – 7, Глобинський і Чутівський райони – по 6, Пирятинський, Козельщинський, Оржицький і Карлівський райони – по 5, Лохвицький район – 4, Великобагачанський район – 3 (1 новий випадок), Решетилівський, Котелевський, Лубенський і Хорольський райони – по 3, Диканський район – 2, Гребінківський район – 1.

Заповнюваність ліжок у закладах охорони здоров’я Полтавщини, визначених для госпіталізації пацієнтів із підтвердженим випадком COVID-19, становить 9,2%.

Більше новин про Полтавщину – на телеграм-каналі голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова https://t.me/synegubov.

За матеріалами Полтавської облдержадміністрації