Засідання комісії щодо надання одноразової матеріальної допомоги населенню з районного бюджету

Засідання комісії щодо надання одноразової матеріальної допомоги населенню з районного бюджету

Сьогодні, 21 вересня, виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК провів засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової матеріальної допомоги населенню з районного бюджету.

В роботі комісії взяли участь  керівники управлінь і відділів райдержадміністрації та районних соціальних служб. Було розглянуто чотирнадцять  заяв про надання матеріальної допомоги інвалідам, тяжко хворим, малозабезпеченим, пенсіонерам та  одна заява від учасників АТО з Кременчуцького району. Усього  задоволено  заяв на загальну суму 7 800 грн.