Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Кременчуцькій районній державній адміністрації

Сьогодні, 12 квітня, у малому залі   адмінбудівлі  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Кременчуцькій райдержадміністрації, яке провів голова комісії Олександр ТЮТЮННИК.

За поданням начальника служби у справах дітей Світлани ТАЦЕНЮК було розглянуто сім питань порядку денного, а саме: про надання дозволу на укладання договору дарування; про неналежне виконання батьківських обов’язків;  про вибуття дитини - сироти з дитячого будинку сімейного типу;  про надання повної цивільної дієздатності; про встановлення опіки над дитиною – сиротою; про підтвердження місця проживання малолітньої дитини для її тимчасового виїзду за межі України та  про припинення піклування над дитиною, позбавленою  батьківського піклування.

У засіданні взяли участь представники сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

Засідання комісії проводилось в рамках чинного законодавства.