Засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної допомоги населенню з районного бюджету

Сьогодні, 03 квітня, виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК провів засідання комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної допомоги населенню з районного бюджету.

В роботі комісії взяли участь керівники управлінь і відділів райдержадміністрації та районних соціальних служб. Було розглянуто дев'ятнадцять заяв про надання матеріальної допомоги інвалідам, тяжко хворим, малозабезпеченим, пенсіонерам та сім заяв від учасникам АТО з Кременчуцького району. Усього задоволено заяв на загальну суму 10 450 грн.