Засідання опікунської ради

Засідання опікунської ради

18 квітня  відбулося чергове засідання опікунської ради, яке провів голова опікунської ради, заступник голови районної державної адміністрації Євгеній КОЛЕСНИК. На засіданні були присутні члени комісії: начальник УПСЗН Кременчуцької райдержадміністрації Віктор ПРИХОДЬКО, начальник служби у справах дітей Кременчуцької райдержадміністрації Світлана ТАЦЕНЮК,

завідувач юридичного сектору апарату райдержадміністрації Олексій ОЛЕКСІЄНКО, старший лейтенант Кременчуцького районного відділення поліції ГУНП Віталій АРТЕМЕНКО та представник секретаря опікунської ради Анна ШЛЯХОВА.

В ході проведення наради було розглянуто три питання одне щодо  доцільності направлення недієздатного до будинку інтернату на повне державне утримання та два  питання щодо доцільності призначення опікуна над недієздатними громадянами. Засіданням опікунської ради розглянуті питання було вирішено позитивно.