Засідання опікунської ради

Засідання опікунської ради

Сьогодні, 12 березня, в приміщенні адмінбудинку  відбулося чергове засідання опікунської ради, яке провів голова опікунської ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК. На засіданні були присутні члени комісії: начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор ПРИХОДЬКО, головний спеціаліст служби у справах дітей

райдержадміністрації Олександр ЄФРЕМОВ,  головний спеціаліст відділу  ведення Державного реєстру виборців апарату  райдержадміністрації Марина МУРАШКО, завідувач сектору з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Олексій ОЛЕКСІЄНКО, представник Кременчуцького районного відділення поліції ГУНП Віталій АРТЕМЕНКО та представник секретаря опікунської ради Анна ШЛЯХОВА.

В ході проведення наради було розглянуто питання про  надання висновку щодо доцільності призначення опікуна над недієздатними громадянами. Засіданням опікунської ради розглянуте питання було вирішено позитивно.