Засідання районної міжвідомчої Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

31 березня в приміщенні адмінбудівлі відбулося засідання районної міжвідомчої Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми, яку провів заступник голови райдержадміністрації Євгеній КОЛЕСНИК.

На Координаційній раді були присутні начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана СЕМЕРЯНІН, директор Кременчуцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергій КАЧКОВСЬКИЙ, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила МУЛИНДІНА, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор ПРИХОДЬКО, старший інспектор Кременчуцького районного відділення поліції ГУНП в Полтавській  області Людмила БОЙКО.

Невідомий об'єктРозглядалися питання щодо проведення обласної акції  «Великодній кошик» у рамках якої дві сім’ї району із числа сімей з дітьми, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків, багатодітних сімей, сімей з дітьми учасників бойових дій, сімей, які постраждали від надзвичайних ситуацій та переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО і тимчасово проживають в Кременчуцькому районі отримають подарунки (набори посуду) та про ситуацію з протидії торгівлі людьми в Полтавській області, важливість зміцнення міжвідомчої взаємодії.

На засіданні визначили дві  сім’ї – це родина Гнізділової В.В. с. Садки, діти якої підлягають під дві категорії: як діти учасника бойових дій та як діти із багатодітної сім’ї де виховується троє неповнолітніх дітей та сім’я Кирпи Л.А. с.Білецьківка, як багатодітна родина де виховується восьмеро неповнолітніх дітей.

До Кременчуцького районного сектору УДМС  України в Полтавській області та в управління праці та соціального захисту населення Кременчуцької райдержадміністрації передано інформаційні сіті-лайти щодо протидії торгівлі людьми.

Підсумок по питаннях, які розглядалися на нараді, зробив заступник голови райдержадміністрації,  голова районної міжвідомчої Координаційної ради Євгеній КОЛЕСНИК та дав доручення відповідальним виконавцям.