Засідання робочої групи з питань ліквідації наслідків затору на річці Псел

Засідання робочої групи з питань ліквідації  наслідків затору на річці Псел

З метою якісного та безпечного відпочинку  жителів Кременчуцького району та міста Кременчука, а також оздоровлення дітей під час літніх канікул у таборах 16 травня голова райдержадміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ провів засідання робочої групи з питань ліквідації  наслідків затору на річці Псел.

На засіданні були присутні  начальник  Кременчуцького МРУ ГУ ДСНС України в Полтавській області Сергій ГЕРАЩЕНКО,  начальник рятувально-водолазної станції Василь БІЛОУС та головний спеціаліст Управління державного рибного агентства в Полтавській області Юрій ЯРЦЕВ. За результатами обговорення було прийняте рішення за участю відповідальних служб  22 травня 2017 року розпочати роботи по очистці русла річки Псел від потонулих дерев та сміття.