Здійснення протипожежних заходів у лісових масивах області

Здійснення протипожежних заходів у лісових масивах області

Актуальність проблеми забезпечення безпеки населення і територій від лісових пожеж зумовлена тенденціями зростання шкоди територіям та населенню, що спричиняються небезпечними природними явищами. Ризики надзвичайних ситуацій природного характеру невпинно зростають, в тому числі від лісових і торф’яних пожеж.

15 серпня голова райдержадміністрації Андрій БЕЗКОРОВАЙНИЙ та перший заступник голови райдержадміністрації Олександр ТЮТЮННИК взяли участь у обласній розширеній нараді, де обговорювалися питання здійснення протипожежних заходів у лісових масивах області та їх фінансового забезпечення. Захід пройшов під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Романа ТОВСТОГО. Також на нараді були присутні Ігор ПІДДУБНИЙ - директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Володимир САЛОГУБ - начальник ГУ ДСНС України у  Полтавській області, перший заступник голови обласної ради Євгеній ХОЛОД, Володимир ПЕЛИПЕНКО - перший заступник міського голови, Валентин СВИРИДЕНКО – директор ДП «Кременчуцьке лісове господарство»  та голови районних державних адміністрацій Полтавської області. Пройшла нарада на території Кременчуцького району у с. Піщане. За підсумками розгляду були дані відповідні доручення.