Оголошення та конкурси

Версія для друкуВерсія для друку

На виконання Указу Президента від 3 липня 2000 року №849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва», в Полтавській області продовжується реалізація Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» і найближчим часом планується проведення конкурсного відбору претендентів на перепідготовку в рамках даної Програми.

Перепідготовка здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету, відповідно до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2014 рік» передбаченні видатки на реалізацію заходів бюджетної програми за КПКВК 1201090 «Підвищення кваліфікації державних службовців у сфері економіки та перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва», протягом 6-10-ти місяців, залежно від форми навчання (очної чи заочної), на базі одного з шести вищих навчальних закладів, які беруть участь в Програмі, з подальшим отриманням Диплому про перепідготовку державного зразка за фахом «Економіка і підприємництво» або «Менеджмент».

Вимогами до учасників перепідготовки є: закінчена вища освіта, базове знання щонайменше однієї західної мови, досвід роботи на управлінських посадах в підприємницьких структурах не менше 1 року, відповідність віковим критеріям (від 25 до 40 років).

Інформація про порядок проведення конкурсного відбору, перелік базових вищих навчальних закладів, а також перелік документів та зразки форм знаходяться на веб-сторінці www.inwent.org.ua  (в розділі «Програма підготовки менеджерів» - «Українська частина програми»).

Прийом документів на участь у конкурсному відборі на перепідготовку  здійснюється до 01.06.2014 Регіональною робочою групою МЦПК по Полтавській області (м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, кім. 225, тел. (05322) 7-21-55).

Наверх ↑