Проекти регуляторних розпоряджень

Версія для друкуВерсія для друку
Дата Номер Назва
01.06.2018 Проект Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять ...

Оприлюднення регуляторного акту з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань

Відповідно до ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, консультативно-дорадчих органів, райдержадміністрація оприлюднює проект розпорядження голови Кременчуцької районної державної адміністрації  «Про затвердження умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не входять  за межі території Кременчуцького району».

З повним текстом проекту розпорядження та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно (з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, крім вихідних) у загальному відділі апарату Кременчуцької райдержадміністрації за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23 к. 312, а також на сайті Кременчуцької райдержадміністрації: www.kremenchuk.adm-pl.gov.ua (у розділі «Нормативна база»->»Проекти розпорядження голови райдержадміністрації»).

Зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення  оголошення за адресою:

 

39600, м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23, Кременчуцька районна державна адміністрація  (к. 312).                   

 

ДолученняРозмір
plan_diyalnosti_kremenchuckoyi_rayonnoyi_derzhavnoyi_administraciyi_z_pidgotovki_proektiv_regulyatornih_aktiv_na_2018_rik.pdf818.16 КБ
Наверх ↑