Ресурсне забезпечення цільової комплексної Програми впровадження в Кременчуцькому районі другої фази проекту європейського Союзу (ЄС) та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" на 2012-2015 роки

1. Мікропроектна пропозиція «Енергозберігаючі заходи  шляхом будівництва зовнішнього електроосвітлення вулиць Комарова, Космонавтів, Чкалова, Зелена в с. Бурти, Кременчуцького району, Полтавської області».

Загальна вартість проекту становить – 166400 грн.

За рахунок громадської організації буде профінансовано 8320 грн. – 5 %.

За рахунок районного бюджету буде профінансовано  60780 грн. – 36,5%.

За рахунок обласного бюджету буде профінансовано 36500грн. – 21,9%.

За рахунок місцевого бюджету – 40000 грн. – 24,1%.

Проте вищезазначених коштів недостатньо для завершення мікропроекту, таким чином, ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ЄС/ПР ООН – Проект СВА зможе допомогти та профінансувати мікропроект Кременчуцької Районної Громадської Організації «БУРТИ» с. Бурти  в сумі 20800 грн. –  12,5 %.

2. Мікропроектна пропозиція «Енергозберігаючі заходи в с.Кам’яні Потоки, Кременчуцького району, Полтавської області. Будівництво мережі зовнішнього електроосвітлення с.Кам’яні Потоки (вулиця Щорса)».

Загальна вартість проекту становить – 178939 грн.

За рахунок громадської організації буде профінансовано 8947грн. – 5 %.

За рахунок районного бюджету буде профінансовано  62692 грн. – 35%.

За рахунок обласного бюджету буде профінансовано 36500 грн. – 20,4%.

За рахунок місцевого бюджету – 50000 грн. – 28%.

Проте вищезазначених коштів недостатньо для завершення мікропроекту, таким чином, ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ЄС/ПР ООН – Проект СВА зможе допомогти та профінансувати мікропроект Кременчуцької Районної Громадської Організації «Центр громади» с. Кам’яні Потоки в сумі 20800 грн. – 11,6%.

3.Мікропроектна пропозиція «Енергозберігаючі заходи в Омельницькому НВК з виконанням капітального ремонту (часткова заміна заповнень віконних та дверних прорізів) Омельницького навчально – виховного комплексу «Ліцей – інтернат – дошкільний навчальний заклад» по вул. Леніна , 65 в с. Омельник , Кременчуцького району, Полтавської області».

Загальна вартість проекту становить – 159083 грн.

За рахунок громадської організації буде профінансовано 7954грн. – 5 %

За рахунок районного бюджету буде профінансовано  58829 грн. –  37%.

За рахунок обласного бюджету буде профінансовано 36500 грн. – 23%.

За рахунок місцевого бюджету – 35000 грн. – 22%.

Проте вищезазначених коштів недостатньо для завершення мікропроекту, таким чином, ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ЄС/ПР ООН – Проект СВА зможе допомогти та профінансувати мікропроект Кременчуцької Районної Громадської Організації «Спільна праця» с. Омельник  в сумі 20800 грн. – 13%.

4.Мікропроектна пропозиція «Енергозберігаючі заходи шляхом реконструкції мереж зовнішнього освітлення вул.Київської в с.Піщане».

Загальна вартість проекту становить – 166885 грн.

За рахунок громадської організації буде профінансовано 8344 грн. – 5 %.

За рахунок районного бюджету буде профінансовано  58409 грн. – 35%.

За рахунок обласного бюджету буде профінансовано 36500 грн. – 21,9%.

За рахунок місцевого бюджету – 42832 грн. – 25,6%.

Проте вищезазначених коштів недостатньо для завершення мікропроекту, таким чином, ми будемо надзвичайно вдячні, якщо ЄС/ПР ООН – Проект СВА зможе допомогти та профінансувати мікропроект Кременчуцької Районної Громадської Організації «Горизонт-2012» с. Піщане в сумі 20800 грн. – 12,5%.