Сектор документообігу та контролю апарату Кременчуцької районної державної адміністрації

Завідувач сектору  – ДІДЕНКО Оксана Миколаївна

Тел. 74-20-25

ел. пошта  kremen_rda@adm-pl.gov.ua

головний спеціаліст загального відділу ПІДОРВАН Олеся Олексіївна

Сектор є структурним підрозділом апарату районної державної адміністрації і у своїй діяльності з питань контролю за виконанням документів підпорядковується голові райдержадміністрації, з інших питань - керівникові апарату райдержадміністрації.

Основними завданнями сектору є: встановлення єдиного порядку документування і роботи з документами в апараті районної державної адміністрації на основі використання сучасної обчислювальної техніки та скорочення кількості документів.

В структурі сектору апарату райдержадміністрації передбачені посади: завідувача сектору, головного спеціаліста. Працівники призначаються на посаду та звільняються з посади у порядку, встановленому чинним законодавством.

Положення про сектор документообігу та контролю апарату Кременчуцької районної державної адміністрації