Скорочений звіт Кременчуцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за проведену роботу у 2017 році

Версія для друкуВерсія для друку

Скорочений звіт Кременчуцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

за проведену роботу у 2017 році

Кременчуцьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді постійно проводиться робота із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Особлива увага  приділяється сім’ям з дітьми, зокрема належному виконанню батьківських обов’язків батьками, створенню належних санітарно-гігієнічних умов проживання, належному задоволенню потреб дітей тощо.

В 2017 році на обліку центру перебувало 50 сімей (в яких виховується 119 дітей) як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах. З них під соціальним супроводом перебувало 11 сімей (в яких виховується 27 дітей) з яких 7 супроводів закрито з позитивним результатом. Основними результатами роботи в цих сім’ях є наступне: діти залишились в біологічних сім'ях, підвищено виховний потенціал батьків, потреби дітей задовольняються на достатньому рівні, поліпшено умови проживання, налагоджено родинні стосунки, оформлено необхідні документи та ін. З іншими сім’ями робота продовжується. 

Фахівцями із соціальної роботи при сільських радах та спеціалістами центру за 2017 рік всього було надано 2205 соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, та 267 послуг сім’ям, які перебувають під соціальним супроводом.

Вищезазначеним сім’ям надавалися інформаційні послуги щодо роботи КРЦСССДМ, проводилась робота щодо підвищення виховного потенціалу, надавалася консультаційна допомога, допомога в оформленні документів, соціальних виплат, допомога у працевлаштуванні, проходженні медичного обстеження, влаштуванні до закладів освіти, вирішенні житлово – побутових проблем, психологічна підтримка, допомога дитячими речами та одягом, та за потреби надавались інші послуги.

Фахівцями із соціальної роботи Кременчуцького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді постійно проводиться робота з попередження вилучення дітей з сімей та позбавлення їх батьківського піклування, шляхом раннього виявлення сімей зі складними життєвими обставинами та взяття їх на облік з метою підвищення виховного потенціалу батьків.

 

                                          Директор центру                                                                      С.С.Качковський

 

Наверх ↑