Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації

Завідувач: Котяй Олександра Іванівна

ел. пошта: arh-gkg.kremrda@adm-pl.gov.ua

телефон: 2-53-48

адреса: м. Кремечнук, вул. Соборна, 14/23,  (4-поверх), 39614

Графік роботи:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.15,
п'ятниця з 8.00 до 16.00,
перерва з 12.00 до 13.00.

Містобудівна документація

Основні завдання і функції:

Реалізація державної політики у сфері містобудування та архітектури.

Аналіз стану містобудування та території району, організація розроблення експертизи і забезпечення затвердження в установленому порядку містобудівних програм, центральних планів населених пунктів.
Координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій та забудови населених пунктів району, поліпшення їх архітектурного вигляду.
Забезпечення дотримання законодавства у сфері містобудування, правил забудови населених пунктів району.
Організація у межах своїх повноважень охорони, реставрації та використання пам’яток архітектури та містобудування.