Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації

Графік роботи:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.15,
п'ятниця з 8.00 до 16.00,
перерва з 12.00 до 13.00.

Діяльність освітньої галузі Кременчуцького району спрямована на виконання основних завдань "Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 - 2021 роки", проект якої було схвалено на ІІІ-му Всеукраїнському з’їзді працівників освіти України. Ідеї розвитку освіти базуються на засадах системи українознавства, патріотичного виховання та враховують суспільні потреби мешканців району щодо рівня освіти, сучасні тенденції глобалізації, розвиток науково-інформаційних технологій, досягнення у галузі педагогічних інновацій.
У районі функціонує 19 дошкільних навчальних закладів (з них 7 - у складі НВК), 21 загальноосвітній навчальний заклад: І ступенів – 1, І-ІІ ступенів – 7, І-ІІІ ступенів – 13. З них: 7 навчально-виховних комплексів «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний заклад»: Білецьківський, Максимівський, Гориславський, Кам’янопотоківський, Кривушівський, Червонознам’янський, Ялинцівський, 2 заклади нового типу: Піщанська гімназія, Омельницький НВК (ліцей-інтернат + дошкільний заклад), 2 позашкільних заклади: Будинок дитячої та юнацької творчості та Дитячо-юнацька спортивна школа. В них навчається та виховується 2643 учнів та 783 дитини дошкільного віку.
В навчальних закладах працює 449 педагогічних працівників. З них учителів вищої категорії – 91, мають педагогічні звання – 34.
З метою вивчення і розповсюдження передового педагогічного досвіду кращих вчителів–предметників функціонує 21 методичне об’єднання, організована робота творчих груп вчителів і вихователів ДНЗ, школи передового педагогічного досвіду.
На виконання державної програми інформатизації сільських шкіл обладнано 26 навчальних комп’ютерних комплексів.
Всі загальноосвітні навчальні заклади зареєстровані в мережі "Щоденник.ua". ContentNet, мають сайти в системах Ucoz, Google.
Отже, діяльність відділу освіти спрямована на поліпшення якості освіти та рівного доступу до неї.

Мережа позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області у 2015 році