Зразки документів та інших матеріалів, необхідних для звернень громадян до органу

Зразки документів та інших матеріалів, необхідних

для звернень громадян до органу

Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

У зверненні має бути зазначено:

прізвище, ім’я, по батькові,

місце проживання громадянина,

Письмове звернення надсилається поштою або може бути переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).

Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

До звернення додаються наявні у громадянина рішення або копії рішень, які приймалися за його зверненням раніше, а також інші документи, необхідні для розгляду заяви, які після її розгляду повертаються громадянину( зразок заяви додається):

Зразок звернення громадян до голови Кременчуцької районної державної адміністрації

Голові Кременчуцької

районної державної адміністрації

Прізвище, ім'я, по батькові заявника.
Домашня адреса заявника,
телефон (необов'язково)
Статус (учасник війни, інвалід війни, пенсіонер тощо)

Заява / клопотання / скарга / пропозиції

Звернення пишеться в довільній формі, де викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Підпис

* До скарги додаються наявні у громадянина рішення або копії рішень, які приймалися за його зверненням раніше, а також копії інших документів, необхідних для розгляду скарги.