біографічна довідка Самбур

Версія для друкуВерсія для друку

        Народилася 02 липня 1969 року в с. Калинівка Семенівського району Полтавської області. У 1988 році закінчила Кременчуцьке педагогічне училище ім. А.С. Макаренка за спеціальністю викладання в початкових класах. Трудову діяльність розпочала у серпні 1988 році на посаді вчителя початкових класів Максимівської середньої школи.     

            З 1990 по 2005 роки працювала вихователем групи продовженого дня, вчителем початкових класів Піщанської середньої школи. У 1995 році без відриву від місця роботи закінчила Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г. Короленка за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання.

            З 2005 по 2015 роки працювала на посадах начальника відділу внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації; начальника відділу організаційно-кадрової роботи; начальника відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Кременчуцької районної державної адміністрації. У 2006 році закінчила Кременчуцький університет економіки та нових технологій за спеціальністю менеджмент організації.     

            З квітня 2015 року працює на посаді керівника апарату Кременчуцької районної державної адміністрації.

            Депутатом не обиралася.

            Позапартійна.

            Заміжня. Має одну дитину.

 

 

Наверх ↑