11.06.2024 під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артема ДАЦЕНКА відбулася щотижнева нарада

Версія для друкуВерсія для друку

Сьогодні 11.06.2024 під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артема ДАЦЕНКА відбулася щотижнева нарада. В ході наради учасники розглянули низку питань.

Підчас розгляду питань акцентовано було увагу сфері захисту дітей.

Зокрема, було зазначено, що на території Кременчуцького району функціонує 9 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується – 63 дитини, прийомних сімей – 23,  в яких виховується – 36 дітей. Протягом   5 місяців 2024року  створено 2 нових прийомні сім’ї (м.Горішні Плавні, м.Кременчук), до сімейних форм виховання влаштовано – 35 дітей: до прийомних сімей – 2 дитини, під опіку (піклування) - 33 дитини.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації з тимчасово окупованих територій до Кременчуцького району евакуювалися дитячий будинок сімейного типу, три прийомні родини та 41 родина опікунів/піклувальників, у яких виховується 48 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Основним напрямком сучасної політики соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є розвиток форм сімейного виховання: усиновлення, опіки (піклування), прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу.

Також було звернуто увагу на роботу щодо популяризації занять з фізичної підготовки молоді для проходження служби у Збройних силах, шляхом проведення (участі) у відповідних фізкультурно-спортивних заходах, зокрема: в обласному ІІ турі військово-патріотичної гри “Джура” (м.Полтава).

Поінформовано про стан утримання вуличних пожежних гідрантів та водонапірних веж які розташовані на території Кременчуцького району.

Наверх ↑