Сьогодні 11.06.2024 під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артема ДАЦЕНКА відбулася щотижнева нарада. В ході наради учасники розглянули низку питань.

Підчас розгляду питань акцентовано було увагу сфері захисту дітей.

Зокрема, було зазначено, що на території Кременчуцького району функціонує 9 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується – 63 дитини, прийомних сімей – 23,  в яких виховується – 36 дітей. Протягом   5 місяців 2024року  створено 2 нових прийомні сім’ї (м.Горішні Плавні, м.Кременчук), до сімейних форм виховання влаштовано – 35 дітей: до прийомних сімей – 2 дитини, під опіку (піклування) - 33 дитини.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації з тимчасово окупованих територій до Кременчуцького району евакуювалися дитячий будинок сімейного типу, три прийомні родини та 41 родина опікунів/піклувальників, у яких виховується 48 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Основним напрямком сучасної політики соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є розвиток форм сімейного виховання: усиновлення, опіки (піклування), прийомної сім'ї, дитячого будинку сімейного типу.

Також було звернуто увагу на роботу щодо популяризації занять з фізичної підготовки молоді для проходження служби у Збройних силах, шляхом проведення (участі) у відповідних фізкультурно-спортивних заходах, зокрема: в обласному ІІ турі військово-патріотичної гри “Джура” (м.Полтава).

Поінформовано про стан утримання вуличних пожежних гідрантів та водонапірних веж які розташовані на території Кременчуцького району.