3 липня стартувала реєстрація учасників на всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Версія для друкуВерсія для друку

31 серпня відбудеться 7-й всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Захід приурочений до Дня пам'яті Захисників. Про це повідомив перший заступник начальника Полтавської ОВА Богдан Корольчук під час брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.

«Забіг є одним з форматів вшанування подвигу тих, хто віддав життя, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України. Є одним зі способів підтримки родин полеглих Героїв», – розповів Богдан Корольчук.

Реєстрація для учасників стартує вже сьогодні, 3 липня. Посилання на загальну реєстрацію в Україні. 

Охочі долучитися мають пробігти обрану дистанцію – 2, 5 або 10 кілометрів. На футболці необхідно закріпити ім’я людини, яка загинула в боротьбі за Україну в період з 2014 по 2024 роки. Також важливо поділитися життєписом Героя у соціальних мережах.

Ім’я загиблого Захисника чи Захисниці можна обрати додатково на тематичних сторінках пам’яті:

https://memorybook.org.ua/;

https://ukraine-memorial.org/;

https://www.victims.memorial/;

https://maidanmuseum.org/uk/storinka/nebesna-sotnya-0.

«Вшановуючи пам'ять про кожного, хто віддав життя за нашу незалежність, ми формуємо колективну пам’ять та історію нашого народу. Це наша вдячність за те, що ми живемо та працюємо задля перемоги, – сказав Богдан Корольчук. – Наша боротьба триває! Будьмо гідними тих, хто навіки в строю. Пам'ятаємо кожного і кожну. Долучайтеся до всеукраїнського патріотичного забігу у пам'ять про наших Героїв».

Нагадаємо, патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» – щорічна традиція вшанування пам’яті наших загиблих захисників.

Захід започаткували у 2018 році батько загиблого героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенка Олег Дурмасенко, Таїсія Братасюк та Дмитро Примаченко

 

Наверх ↑