Філіп Пронін: «Енергетична стійкість Полтавщини – першочергове питання»

Начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін зустрівся з Послом США в Україні Бріджит Брінк, головою правління НЕК «Укренерго» Володимиром Кудрицьким та директоркою Місії USAID в Україні Джулі Конен.

«Енергетична стійкість Полтавщини – першочергове питання. У фокусі уваги – захист об'єктів енергетичної інфраструктури, підготовка до опалювального сезону та взаємодія з міжнародними партнерами. Системно і комплексно працюємо за цими напрямами», – розповів Філіп Пронін.

Окремо обговорили соціальні питання, зокрема проживання ВПО в області. Ключові виклики для Полтавщини, шляхи їх врегулювання.

«Консолідуємо зусилля на всіх рівнях заради спільної мети – енергетичної стабільності. Дякуємо міжнародним партнерам за постійну та послідовну підтримку», – зауважив Філіп Пронін.