ФК "Світанок"- чемпіон Кременчуцького району з мініфутболу "РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!"

ФК "Світанок"- чемпіон Кременчуцького району з мініфутболу "РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!"

16 червня в с.Ялинці завершились ігри районного чемпіонату з мініфутболу "Разом до Перемоги!". За результатами запеклої боротьби на футбольному майданчику, призові місця у турнірній таблиці такі:

I - ФК"Світанок";

II - ФК"Електроцентр-К";

III - ФК"Світ спорту".

Переможців та призерів змагань привітали: голова Місцевого осередку ГО "ВФСТ "Колос" Андрій ГОРЯЧКОВСЬКИЙ, голова Піщанської громади Олександр КРАПЛИНА, голова ГО "АФК" Євгеній СУХЕНКО та голова ГС "Асоціація Футболу Кременчуцького р-н" на Віктор ГОЛОВЧЕНКО.

Кращими визнані та нагороджені: Петро БОНДАРЄВ- бомбардир ФК "Електроцентр-К"; Владислав САДОВИЙ- голкіпер ФК"Світ спорту"; Максим УСЕНКО- гравець ФК"Світанок".

За багаторічний особистий внесок в розвиток футболу в Кременчуцькому районі нагороджений грамотою та статуеткою Віталій КОСТЮК. Відзначені грамотами кращі арбітри чемпіонату: Владислав КАПШУК та Роман ЛАТИШ.

Разом - ми сила! Разом до ПЕРЕМОГИ!