Герої не вмирають!

Наших захисників (посмертно) нагородили відзнаками, серед яких ордени "За мужність" III ступеня та відзнака Президента України «За оборону України».

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Орденами "За мужність" III ступеня нагороджено (посмертно) солдата Володимира Віталійовича СЕМЕНОВА, молодшого сержанта Сергія Олександровича БУТЯГУ, сержанта Олега Анатолійовича ПОГАРСЬКОГО.

Матроса, Сергія Михайловича ГАВУРУ,  за мужність і героїзм, проявлені у боях з російським агресором, нагороджено (посмертно) відзнакою Президента України «За оборону України».

Державні нагороди сьогодні, 23.07.2024,  передали родинам загиблих  військовослужбовців заступник  начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Віктор САМОЙЛЕНКО та  заступник начальника Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Руслан БЛИЗНЮК.

Співчуття родинам...

Пам’ятаймо кожного та кожну, хто віддав своє життя у боях заради України!